Kılıçdaroğlu vs. Fırat

Bu iki siyasetçiye de aynı uzaklıktayım. Yani tartışma öncesi herhangi bir ön yargım yoktu. Canlı yayını o saatlerde dışarıda olduğum için seyredemedim. İnternetten takip edince de, insan kimin daha baskın olduğunu, hangisinin diğerini köşeye sıkıştırdığını anlayamıyor. O yüzden bu hususta da yorum yapamıyorum.

Beni şu an için ilgilendiren tek şey şu yukarıdaki kare. Biri diğerine “müfteri” der, ötekisi “Bay Baron” der.. Kameraların olmadığı ortamlarda tabii okkalı küfürler ediliyordur muhakkak..Ama eninde sonunda “ne pis bir şey şu siyaset” dediğimiz olayda, hasmınla tokalaşıyorsun, objektiflere gülüyosun falan. Sırf bu gibi samimiyetsiz yaklaşımlardan dolayı yıllardır siyasete bulaşmamaya çabalıyorum. Umarım bu tavrım ömrümün sonuna kadar sürer..

Belki de, bu samimiyetsizlikler sadece siyasette yok diyebilirsiniz. Doğrudur..ama en çok siyasette oluyor. Zaten bir ben eksikmişim gibi, oraya da yetişmek istemem. Ben bana yetiyorum zaten dertlerimle..

Reklamlar

3 Responses to “Kılıçdaroğlu vs. Fırat”


  1. 1 haan Eylül 26, 2008, 6:31 am

    horoz dövüşünden öteye geçmedi , iyi ki izlememişsin..k : uyuşturucu kaçırdınızm : kaçırmadıkk : işte belgesim : o belgeyi mahkeme iptal ettik : ama zaman aşımından ettim : o belge hukuki ilüzyonk : rüzgara karşı işer üstüme şıçratmam..m : benim 16. dedem yeniçerigücünde sol açıktı..

  2. 2 Santiago Eylül 27, 2008, 9:04 pm

    Yandaş medya! kılıçdaroğlu kılıçtan gecti demişChp medyası! ise Fırat Nakavt Benmi Nazlı Ilıcaka katılıyorum bu tip tartışmaların kazananı olmaz boks karsılasmasından sonra nasıl her 2 boksor mac sonu kendini kazanan ilan eder ona benzeyecek demişti aynen dediği gibide oldu…

  3. 3 n0s Eylül 28, 2008, 11:24 pm

    12 eylul sorası kuşağı işte ne bekliodum ki


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s
Reklamlar

%d blogcu bunu beğendi: