Kızamık ve Suçiçeği

Vakti zamanında tıfıl Emre için Fenerbahçe ve Galatasaray’ın kapışması ve en sonunda Emre’nin Galatasaray’ı terich etmesi üzerine, rahmetli İslam Çupi şunu yazmıştır..”

Bu ne iştir… Henüz suçiçeği ve kızamık bile çıkarmamış bir çocuk için Fenerbahçe’nin verdiği mücadele anlaşılır gibi değildir…”

Seversiniz sevmezsiniz -ki ben pek sevmem- bu yazıyı günümüze taşıyan Kemal Belgin de soruyor: “Devir, Ali Şen devriydi..Diyorum ki, bunu da stadın duvarına asarlar mı acaba?”

3 Responses to “Kızamık ve Suçiçeği”


  1. 1 Santiago Haziran 5, 2008, 11:26 am

    Bu Kemal Belgin kadar saçma sapan bi adam varmıdır şu alemde . . . İşi gücü eleştiri değil .oklama…Yanından bile geçemeyeceğin bir yazarın bi yanlışını gordu ya gecir fenerbahçeye . . . Bunları Aziz Yıldırımla aran iyiyken soleseydin de adam diyebilseydik Kemal Efendi . . .

  2. 2 Anonymous Haziran 5, 2008, 7:33 pm

    bi fehmi özgüler bi sürayya soner.forza pascal chimbonda

  3. 3 peralta Haziran 6, 2008, 8:39 am

    fenerbahce yönetimi onu dışladıkça iyice kafayı sıyırdı bence kemal belgin. işi gücü kendi çapında giydirmek. bir de malesef ülkemizde şöyle bir görüş hakim. şimdi kemal belgin fenerli, feneri en çok o eleştiriyor, demekki çok objektif, helal olsun. halbuki tek yaptığı saçmalamak bence.keza hıncal uluç galatasaray’ı eleştiriyor ya diyelim, fenerbahce için atıp tuttukları değer kazanıyor, doğru deniyor. neden? e adam galatasaray’ı eleştiriyor boru mu.. objektif işte.halbuki “g.saray yönetimi basiretsiz” diyor, fenerbahce’ye ise alenen sövüyor. aradaki çizgiyi ayırt etmek gerek, zira millet böyle adamların gazına geliyor…


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s
Reklamlar

%d blogcu bunu beğendi: