Diego’nun Aşkı

Alem ona, o ise Julia’ya aşıkmış meğerse.. Haber7’nin haberine göre, Maradona gaza gelmiş.Julia Roberts’a olan hayranlığını itiraf etmiş.Bildiğin ilan-ı aşk etmiş diyebiliriz yani, o derece..

61. Cannes Film Festivaline yaşamını anlatan film için gitmiş Diego. Basın toplantısında ise Julia Roberts‘a olan hayranlığını dile getirmiş. Hayranı olduğu isimmiş, saygı duyuyoruz bu yüzden. Adam sapıtmakta haklıdır..Misal bendeniz, Melissa‘yı görsem, orada kendimden geçer, hatta terk-i diyar bile eyleyebilirim yani..

86’da eliyle attığı gol yine gündeme gelmiş ve akainde Diego’nun dedikleri ise söyle: ”İşte o eli Julia Roberts için keserim. Gelsin yanımda minik göğüs haçımın yanında yürüsün veya ben onun peşisıra gideyim bu yeter. Keserim o eli o onun aşkına”

Üstüne yorum yapmayalım..Diego bu, boş durur mu? Kızlarına bu konuda daha önce söz vermiş olmasına rağmen yine Pele’ye sallamış bi de;“Pele akşam saat on oldu mu yatar. Ben ise sabahın körlerine dek saat beşe kadar gezer durur kandil söndürürüm. Hatalar ve kötülüklerin timsali oldum. Kızlarıma Pele hakkında konuşmayacağıma söz vermiştim.”

Son 2 yazıda Maradona başrolde..Normalde sevmem böyle aynı isim üzerinden gitmeyi ama Diego buna değer..

Reklamlar

0 Responses to “Diego’nun Aşkı”  1. Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s
Reklamlar

%d blogcu bunu beğendi: