Her Söylediği Gündem Olan Adam Ve Diğerleri

Hakan Şükür‘ün, Kutlu Doğum Haftası ve derbi ilişkilendirmeli yorumu üzerine birçok şey söylendi, yazıldı, çizildi. Fenerbahçeliyim ama nedense şu Hakan Şükür’ü antipatik bulmuyorum. Bize gol attığı anlar ve Senegal maçındaki performansı nedeniyle ettiğim küfürleri bir yana koyacak olursak, Türk futbol tarihinin önemli golcülerinden biri olduğu için saygı duyarım, hatta bizim tribün Torinolu Şaban muamelesi yapsa da, ben severim yani..ve bu yüzden çok eleştirilmişliğim vardır arkadaş çevresinde.

Neyse mevzuya geri dönelim. Hakan Şükür’ün açıklamasından ziyade, bunun üzerine yorum yapan iki isim ve söylediklerine takıldım ben. Biri Bülent Uygun, diğeri ise Fatih Altaylı.. Fazla uzatmadan aşağıya söylediklerini kopyala-yapıştır usulüyle aktaracağım..Ben sadece ne alaka diyorum, aksini düşünen varsa yorumlayabilir..

Bülent Uygun:”Hakan Şükür’ün açıklaması olay çıkmaması için temennidir. Ben yanındayım. Onun karşısındaki insanlar, kendi inançlarına farklı olduğu için bu tarzda eleştiriler yapmış olabilirler. Bunları söyleyenleri de zaten hiçbir zaman Cuma’ya giderken görmedim”

Fatih Altaylı: “Peygamberin doğum günü eskiden tek gün olarak, kandil şeklinde kutlanırdı..Şimdi bir haftaya yaydılar bunu..Bi de bunu bilinçli olarak 23 Nisan’a denk getirdiler..Benim için Hakan’ın sözlerinden ziyade, bu daha önemli”

3 Responses to “Her Söylediği Gündem Olan Adam Ve Diğerleri”


  1. 1 Taylanov Nisan 26, 2008, 7:15 pm

    Zamanında fıkra kitaplarından fıkra okumak için tv programlarını evine çağıran Şaban!

  2. 2 Mucoid Nisan 28, 2008, 6:58 pm

    bu ülkede iyi adam sevilmez zaten..yazık ya..

  3. 3 Donnie Brasco Nisan 29, 2008, 1:34 am

    sevmem elbettelakin efendiliğine ve bir zamanların efsanesi olmasına tek kelime etmemkupa maçında Fener tribününe doğru hareket çekmesini bunca yıllık efendi Hakan imajına yakışmadı diye eleştirmiştimevet efendi Hakandır o benim gözümdene demişgüllerle gelin demişyanlış mı yanisatırlarla bıçaklarla mı gelin demeliyditamam dediğim gibi bağlı olduğu tarikatından dolayı sevemedim gitti ama efendi adamdır şimdi de öküz altında buzağı aramaya gerek yokTürk futbolunun yaşayan bir efsanesi, Fenerlilerin “işte kendilerini hoş göstermeye çalışıyorlar dini istismarı yapıyor vs” demelerini bir nebze anlarım da Galatasaraylıların tepki vermesini anlamadımneyse ya üzerinde konuşulacak bir konu değil aslındagüzel bir mesaj vermişti bilmiyorum yani


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s
Reklamlar

%d blogcu bunu beğendi: